با ما در تماس باشید : 02177422883    ||    tehranrobotic@outlook.com

مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای رباتیک تهران

آموزش رباتیک

موسسه فنی و حرفه ای رباتیک تهران ، ارائه دهنده خدمات آموزشی ، در زمینه فناوری های نوین می باشد

مفتخریم بیش از 10 سال در زمینه آموزش الکترونیک و علوم رباتیک با روش های اصولی فعال بوده ایم
و اکنون در زمینه مهندسی کامپیوتر و برق ارائه دهنده آموزش های اصولی به روش نوین جهانی می باشیم

این آموزشگاه با توجه به نیاز بازار کار و پیشرفت تکنولوژی درزمینه‌ی علوم مختلف کامپیوتر و رباتیک اقدام به برگزاری دوره‌های مختص این عرصه نموده است. آموزش‌های ارائه‌شده در این مرکز نه ‌تنها بر مهارت‌آموزی باکیفیت بلکه برافزایش خلاقیت فردی افراد در هر رده‌ی سنی تمرکز دارد.آموزشگاه کامپیوتر و برق و رباتیک تهران با بهره‌مندی از مربیان و اساتید برجسته‌ی کشور، به‌صورت تخصصی و کاربردی در سطوح مختلف اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزش علوم رباتیک و کامپیوتر نموده است. این آموزشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و امکانات به‌روز در کنار اصول و استاندارهای بین‌المللی در امر آموزش فضایی حرفه‌ای و پویا را فراهم کرده است. یاد آور می شویم که این مجموعه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و ارائه دهنده مدارک معتبر کشوری و بین المللی می باشد.

آگاه باشید !!!!! مراکز آموزشی رباتیک فاقد مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور هیچگونه اعتباری ندارند و غیر مجاز هستند .

خلاصه فعالیت ها

مشاوره‌ی رایگان

اعطای مدارک معتبر داخلی و بین‌المللی

آموزش برنامه نویسی ، و مهندسی نرم افزار کامپیوتر

آموزش تاسیسات برق ساختمان ، نظام مهندسی ( نظارت ، طراحی و اجراء)

تدریس خصوصی و عمومی

آموزش حضوری و غیر حضوری ( آفلاین - آنلاین )

تولید و فروش محصولات فناورانه ، آموزشی و سرگرمی

برگزاری بوت کمپ و دوره های فشرده ویژه بازار کار

کودکان ، دانش آموزان ، کارجویان ، دانشجویان ، کارمندان ، کارگران ، تکنسین ها، مهندسین و همه علامندان از سطح مبتدی به بیان ساده و عملی تا سطح پیشرفته علوم الکترونیک و ربایتک و کامپیوتر را آموزش می بینند و علاوه بر آنکه به افرادی متخصص و نخبه تبدیل خواهند شد همچنین با کسب مهارتهای فنی و حرفه ای خود نیز کار آفرین خواهند شد. دوره های آموزشگاه رباتیک تهران به صورت قابل فهم ، آسان و عملی و برا همه سنین و اقشار جامعه و در همه سطوح در سراسر جهان قابل ارائه می باشد ،کلاسهای رباتیک ، الکترونیک و کامپیوتر در این مجتمع در سطوح مختلف از کودکان 4 سال تا بزرگسالان ارائه می گردد. مفتخریم که برگزار کننده دوره های مختلف علوم کامپیوتر بصورت کاربردی ، کوتاه مدت و ویژه بازار کار می باشیم. همچنین خدمات و آموزش ویژه به معرفی شدگان موسسات خیریه و خانواده های محترم ایتام و کم درآمد ارائه می گردد.

در آموزشگاه رباتیک تهران آسان بیاموزید !

آموزشگاه فنی
مدارک بین المللی و رسمی و مهارتهای فنی معتبر درسراسر جهان ، فقط از طریق سازمان فنی و حرفه ای کشور امکان پذیر و صادر می شود .

مدیریت این مرکز با نگاه به آینده و آگاهی از اهمیت آموزش برای پرورش نسل‌های آتی اقدام به آموزش کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نموده است. آموزش‌های ارائه‌شده در این مجتمع برای تمام اقشار و هر گروه سنی تدارک دیده شده است.
همچنین برای آگاهی از رسمیت و فعالیت های مراکز فنی و حرفه ای می توانید لینک استعلام فهرست آموزشگاههای فنی و حرفه ای معتبر ومورد تائید سازمان فنی و حرفه ای کشور ( در تهران ) را بررسی کنید

سایت سازمان

موسس و مدیر آموزشگاه رباتیک تهران ، مهندس احمد صالحی می باشند و مدارک اخذ شده توسط وی به شرح زیر است :


فنی و حرفه ای
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز رسمی
مجوز

برای مسیریابی آسان به شعب آموزشگاه و برقراری ارتباط با ما از تاربرگ تماس با ما دیدن کنید .

تماس با ما